MANIKURA

Pánská Luxusní spa manikúra

Pánská Luxusní spa manikúra pro muže přinese krásu a zdraví nejen nehtům, ale také pokožce rukou. Vaše ruce se uvolní v lázni se solí. Poté budou vyhlazeny peelingem a ošetřeny zábalem. Pokožka bude viditelně krásná a dokonale jemná. K ošetření používáme přírodní kosmetiku na ruce a nehty značky Orly

Manikúra s gelovými laky na nehty Orly Gel FX 500,-

Manikúra prvotřídními gelovými laky na nehty řady Gel FX vám zajistí dlouhotrvající profi manikúru s výživou. Tento inovativní systém je vytvořen tak, aby zamezil odlamování barvy po dobu minimálně dvou týdnů, než nehty odrostou. Gely FX navíc obsahují antioxidační vitamíny A a E, které vám pomohou získat zdravé nehty. Provitamin B5 bude mezitím chránit strukturu nehtu. Vaše nehty budou pevnější, delší a odolnější. A navíc jednoduše krásné a dokonale lesklé.

Manikúra základní s lakováním nehtů laky Orly 380,-

Při manikúře  manikérka upraví nehty do požadované délky a doporučí tvar. Ošetří kůžičku, která je důležitá pro zdravý růst nehtů. Odmastí nehet a připraví nehet. Použije podlak Bonder pro dobrou přilnavost laku. Dále jednu ze široké škály barev laků na nehty. Pro vysoký lesk a ochranu laku použije přípravek Glosser. A na závěr pečující Cuticle oil na kůžičku a hydratační krém s příjemnou masáží rukou.

   

Kosmetika

Kabelová Nikola, 606 588 933

Pedikura, manikura

Kabelová Martina, 606 841 301

Adresa

Třída míru 60, Pardubice 530 02, Machoňova pasáž vchod C, 1 np.