PEDIKURA

Pedikúra suchá přístrojová 380,-

Udržované nohy jsou chloubou každé dámyi pána. Přístrojová pedikúra se provádí na sucho pomocí profesionálního přístroje. Moderní podiatrický přístroj obrušuje pokožku velmi jemně a nehrozí u něj nechtěné říznutí.

Pedikérka zkušeně odstraní nejen odumřelou pokožku a mozoly, ale také kuří oka, zkrášlí deformované nehty, pomůže nehtům zarostlým a vybrousí nechtěné prasklinky. Samozřejmě nehty ostříhá a upraví.

Doporučujeme pravidelnou pedikúru ideálně každý měsíc. Tak bude suchá zrohovatělá kůže narůstat pomaleji. Přístrojová pedikúra je také pomocníkem k ošetření nehtů napadených plísní.

Lakování nehtů na nohou gelovými laky Orly Gel FX + pedikúra 500,-

Lakování prvotřídními gelovými laky na nehty řady Gel FX vám zajistí dlouhotrvající profi manikúru s výživou. Tento inovativní systém je vytvořen tak, aby zamezil odlamování barvy po několika týdnů. Gely FX navíc obsahují antioxidační vitamíny A a E, které vám pomohou získat zdravé nehty. Provitamin B5 bude mezitím chránit strukturu nehtu. Vaše nehty budou pevnější, delší a odolnější. A navíc jednoduše krásné a dokonale lesklé.

 

   

Kosmetika

Kabelová Nikola, 606 588 933

Pedikura, manikura

Kabelová Martina, 606 841 301

Adresa

Třída míru 60, Pardubice 530 02, Machoňova pasáž vchod C, 1 np.